JA slide show
You are here: Avaleht E-pood Ürdi- ja taimeteed Bambuse lehed
Prindi
Bambuse bombillaBombilla El Amigo

Bambuse lehed
Vaata suurt pilti


Bambuse lehed

( Hiina )
Hind: €3.00


Bambuse lehed - Bamboo leaves

Bambuse lehtedest tee

Bambus on paljude raviomadustega unikaalne taim, mis on võimeline taastama energiatasakaalu inimese organismis. Tooret kogutakse vaid 1 kord aastas (mais). Sel ajal koosnevad noored võrsed peaaegu 90% ulatuses veest. Korjatud bambuselehed aurutatakse ja röstitakse. Tänu sellisele töötlemisele ei ole tee kirbe, vaid on aromaatne. Väliselt meenutab bambusetee tavalist rohelist teed, kuid aroom ja maitse reedavad kohe selle päritolu.

Eksperdid kinnitavad, et bambusetee on tervisele äärmiselt kasulik. Esiteks, see ei sisalda kofeiini ning seepärast võib seda juua piiramatus koguses. Teiseks, see tee sisaldab rikkalikult aminohappeid. Lisaks sellele on tehtud kindlaks, et tees on kõrge raua, kaaliumi, magneesiumi ja kaaliumi ning samuti proteiini, tselluloosi ja C-vitamiini sisaldus. Tänu sellisele rikkalikule koostisele parandab bambusetee juuste ja naha seisundit, väljutab organismist toksiine, on kasulik avitaminoosi ja depressiooni korral. Lisaks on see veel ka väikese kalorisisaldusega toode – ligikaudu 12 kalorit 100 g kohta. Nii et, kui võtta see oma toiduratsiooni, siis võib lugeda, et pool teed õige toitumiseni on läbitud.

Valmistamisviis:
2 teelusikatäit teelehti valada üle klaasitäie kuuma veega (80-90 °С). Lasta 30 sekundit tõmmata, seejärel kurnata. Soovi korral magustada meega.
Bambuse lehti võib kasutada tee valmistamiseks kuni 3 korda.

Pakendis: 50 g


Sulle võivad huvi pakkuda ka see toode/need tooted

Mate tee CBSe Silueta (Argentiina)
Mate tee CBSe Silueta (Argentiina)
€6.50
Lapacho Orange – “Inkade tee”
Lapacho Orange – “Inkade tee”
€2.90
Mate tee Amanda Despalada 1 kg (Argentiina)
Mate tee Amanda Despalada 1 kg (Argentiina)
€11.50