Promo
You are here: Главная Магазин 1. Скидки и кампании Rohelise kohvioa ekstrakt vaarikaketoonidega, 60 kapslit
Версия для печати
Экстракт зеленого кофе с малиновыми кетонами, 120 капсулSlim&Energy green coffee – зелёный кофе для похудения 1кг

Rohelise kohvioa ekstrakt vaarikaketoonidega, 60 kapslit
Увеличить


Rohelise kohvioa ekstrakt vaarikaketoonidega, 60 kapslit

( Великобритания )
Цена: €17.00
€10.00
Вы экономите: €7.00


Rohelise kohvioa ekstrakt vaarikaketoonidega, 60 kapslit

See kompleksi biolisand sisaldab kolme unikaalset komponenti – rohelise kohvi ekstrakti, vaarikaketoone ja aafrika mango ekstrakti. Need on tänase päeva seisuga kolm kõige populaarsemat kõhnumis- ja rasvapõletusvahendit, mis on maksimaalse toime saavutamiseks koos ühte kapslisse paigutatud.

Roheliste kohviubade ekstrakti kasulikud omadused:

- soodustab kaalu langetamist tänu klorogeenhappe kõrgele sisaldusele (50% klorogeenhapet), mis aeglustab glükoosi vabanemist organismis. Glükoosi (suhkru) sisaldus veres langeb ning organism hakkab tootma energiat lõhustades selleks maksas ladestunud rasvu.
- parandab tänu toniinide ja kofeiini sisaldusele enesetunnet ning tekitab võimsa energialaengu. Kofeiini kasutatakse ammusest ajast toniseeriva vahendina, mis stimuleerib füüsilist ja vaimset aktiivsust.
- on tugeva antioksüdantse toimega, s.t omab võimet absorbeerida ja neutraliseerida vabade radikaalide hävitavat toimet, mis on võimelised kahjustama rakke ja avaldama negatiivset mõju meie DNA-le. Rohelise kohvi antioksüdantsed omadused on seletatavad selles leiduvate polüfenoolide kõrge sisaldusega, samuti kaheksast viie haruldase ja asendamatu suhkru, mono- ja polüsahhariidi sisaldusega.


Vaarikaketoonid olid veel viimase ajani meist enamuse jaoks praktiliselt tundmatu toidulisand, kuid see muutus mõne päevaga pärast Doktor Ozi terviseshows esitlemist kõige populaarsemaks ja enimmüüdud kaalulangetamise vahendiks USA-s. Doktor OZ nimetas vaarikaketoone entusiastlikult "Imevahendiks nr 1 rasvade põletamisel". See suurepäraseid soovitusi saanud toode tekitas kõhnumisvahendite turul sõna otseses mõttes plahvatuse ning leidis massiteabevahendites laialdast kajastamist.

Vaarikaketoonid – need on punastest vaarikamarjadest eraldatud fenoolide klassi kuuluvad keemilised ühendid (taimedes sisalduvad orgaanilised molekulid). Just ketoonid annavad vaarikamarjadele iseloomuliku aroomi ning seepärast kasutatakse neid ühendeid laialdaselt aromatisaatoritena toiduaine- ja kosmeetikatööstuses. Kuid vaarikaketoonid – need ei ole ainult aromatisaatorid! Vaarikaketoonide toidulisandina tarvitamine suurendab teie organismi rasvapõletamise potentsiaali tänu nende komplekssele toimele erinevatele füsioloogilistele protsessidele.

Vaarikaketoonid – aitavad organismis sünteesida spetsiaalset hormooni adiponektiini, mis vastutab ainevahetuse reguleerimise eest. Kõhnemate inimeste organismis leidub seda hormooni tavapärasest rohkem. Kui inimese kehakaal suureneb, siis selle hormooni sünteesimise võime väheneb. Vaarikaketoonid aitavad seda hormooni suuremas koguses sünteesida. Tänu sellele kulgeb ainevahetus organismis kiiremini ja te hakkate kõhnuma, rasva ülejäägid hakkavad teie organismi rakkudes loomulikul teel lõhustuma.

Vaarikaketoonid käivitavad organismis mitmesugused protsessid, mis rasvade kaotamisele kaasa aitavad:
-  Kiirendavad ainevahetust
-  Stimuleerivad rasvade põletamist
-  Suurendavad hormoon adiponektiini taset
-  Pidurdavad rasvade sünteesi ja takistavad nende akumuleerumist

Uuringud näitavad, et vaarikaketoonid toimivad tõhusamalt kombinatsioonis teiste rasvupõletavate preparaatidega, kui need on segatud teie organismi jaoks vajalikes proportsioonides. Kuna antud biolisand töötati välja rasvade maksimaalse põletamise eesmärgil, siis sisaldab meie unikaalne tootevalem vaarikaketoone kombinatsioonis rohelise kohvi ekstraktiga, mis on samuti tõhus rasvapõletaja.

Aafrika mango kasutamine – see on kõige värskem innovatsioon kõhnumise valdkonnas. Eksootiline superpuuvili nimetuse all „Aafrika mango” või irvingia (Irvingia Gabonensis), on saanud USA-s populaarseks kiire kõhnumise vahendiks.
Aafrika mango ekstrakt:
• Soodustab kehakaalu kaotust
• Parandab ainevahetust
• Alandab halva kolesterooli taset
• Vähendab veresuhkru taset
• Suurendab rasvade oksüdeerumist
• Võitleb väsimusega
• Suurendab energiat

Lisaks meie kompleksi biolisand sisaldab: glükomannaani, capsicum-ekstrakti (punase pipra ekstrakti), kofeiini, L-türosiini, atsetüül-l-karnitiini, põisadru ekstrakti, kroomi.

Glükomannaani sisaldavad kapslid seovad nii suurtes kogustes vedelikku, et maos tekib täiskõhu tunne juba enne sööki. Toidu liikumine maost peensoolde aeglustub ja näljatunde tekkimine lükkub edasi pikaks ajaks.

Capsicumi ehk kapsaitsiini ekstrakt tõhustab rasvade põletamist ja ainevahetust 8-10%. Preparaadi mõju põhineb kapsaitsiin võimel parandada kõikide siseelundite, nagu näiteks maksa, sapi, kõhunäärme ja põrna tegevust. Põrna tegevuse tõhustumine parandab vastupanuvõimet. Lisaks on see tugev rakkude vananemist ja rakukahjustusi takistav antioksüdant.

Kofeiin: selle olemasolu aktiviseerib metabolismi. Kiire ainevahetus aitab kaasa kiirele kaalualandamisele ja energia kokkuhoiule.

Acetyl-L-Carnitine: põletab rasva, tugevdab vastupanuvõimet, parandab intensiivsete treeningute tulemusi, taastab metaboolsete protsesside töö, omab kaitsvat efekti südame veresoonkonna ja kesknärvisüsteemile.

Kroom: vähendab magusaisu, vähendab suhkru hulka veres, normaliseerib ainevahetuse protsesse. Sportlased kasutavad kroomi lihaste tugevdamiseks.

Kapsli koostis: roheliste kohviubade ekstrakt (50% klorogeenhapet) 40:1 – s.t 25 mg on ekvivalentne 1000 mg, vaarikaketoonid – 500 mg, aafrika mango ekstrakt 10:1 – 25 mg on ekvivalentne 250 mg, konjak glükomannaan – 100 mg, capsicum-ekstrakt  8:1 – 12.5 g ekvivalentne 100 mg, kroompikolinaat 68 mcg (168.75% SPK), kofeiin, L-türosiin, atsetüül-l-karnitiin, põisadru ekstrakt (1% joodi) (Fucus vesiculosus), mikrokristalliline tselluloos, magneesiumstearaat, želatiinikapsel.

Manustamine: tarvitada 1 kapsel 2 korda päevas. Nimetatud annust mitte ületada.

Tähelepanu: Sisaldab kofeiin. Ei soovitata rasedatele ega rinnaga toitvatele emadele, samuti alla 18-aastastele lastele. Rohelise kohvi ekstrakt vaarikaketoonidega - see on biolisand ega ole ravim, selle tarvitamine ei asenda tasakaalustatud dieeti ega tervislikku eluviisi. Kui te tarvitate ravimeid, siis konsulteerige oma raviarstiga. Kui teil tekkis mingisugune allergiline reaktsioon, siis katkestage viivitamatult antud biolisandi tarvitamine ning  pöörduge arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Haavandtõve, kõrgendatud arteriaalse vererõhu ja kilpnäärmehaiguste korral tuleb rohelise kohvi baasil valmistatud jooke ja preparaate tarvitada ettevaatusega ning parem on eelnevalt arstiga konsulteerida.


Вас, возможно, заинтересуют следующие товары

Spirulina pulber, 200 g purk
Spirulina pulber, 200 g purk
€15.00
€10.00
Вы экономите: €5.00
Эхинацея в капсулах, 100 шт
Эхинацея в капсулах, 100 шт
€16.00
€10.00
Вы экономите: €6.00
Õunatselluloos, 200 g
Õunatselluloos, 200 g
€3.50